تیر و مرداد داغ تاراکسا

تیر و مرداد ماه امسال حال و هوای تاراکسا هم مثل آب و هوا داغ‌تر از همیشه بود!

یکی از مهمترین اتفاقاتی که در این دوران رخ داد انتقال دفتر کار تاراکسا به پارک فناوری پردیس و اکوسیستم پویای آن بود؛ اتفاقی که امیدواریم هم‌افزایی حاصل از آن، هم برای ما و هم برای پارک سر منشاء خیر باشد!

موضوع دیگر مشارکت تاراکسا و موسسین آن در نخستین هکاتون اینترنت اشیاء ایران (IoT Cup) بود؛ فرصتی که علاوه بر مربی‌گری (منتورشیپ) و تلاش برای انتقال تجربیات، به بستری برای یادگیری از تیم‌های خوب شرکت‌کننده هم تبدیل شد.
در این مدت روال پیشبرد فعالیت‌های پیشین هم ادامه داشت و علاوه بر آن جلسات همکاری و مشارکت متعددی هم با مجموعه‌های گوناگون داشتیم که ان شاء الله نتایج خود را در فعالیت‌های آینده تاراکسا نشان خواهند داد. (البته مجموعه‌های مختلفی هم از فعالیت‌های تاراکسا بازدید داشتند، مثل تصویر زیر که به بازدید مدیران معاونت فناوری ریاست‌جمهوری و همچنین معاونت سازمان بازرسی از پارک فناوری پردیس و تاراکسا اختصاص دارد.)

3

نکته مهم دیگر مشارکت فعال گروه تاراکسا در دومین همایش شهر هوشمند ایران (Iran Smart City) است. تاراکسا علاوه بر حضور در هر دو کارگروه زیرساخت و توسعه خدمات، ان شاء الله در بخش‌های مختلف همایش نیز (نمایشگاه، کارگاه و …) حضور فعالی خواهد داشت.

پیروز باشید 🙂